Služby Hotelu Vacek Pod věží Hradec Králové

Konferenční prostory

V podkrovních prostorách hotelu se nacházejí dvě konferenční místnosti. První z nich je určena pro skupiny do 30 osob v případě divadelního a školního uspořádání a skupiny do 15 osob sedících kolem konferenčního stolu ve tvaru U. Nezbytnou součástí místnosti je připojení k internetu a klimatizace.
Druhá je místnost je pouze jednací místností pro maximálně 6 osob sedících kolem stolu.

V učebnách je možnost zapůjčení školících pomůcek jako flipchart a dataprojektor včetně promítacího plátna. Samozřejmostí je zajištění gastronomických služeb po dobu konání akce.

 

Svatební hostiny

Výsadou našeho hotelu Vacek "Pod věží" je právo použít označení místa jako absolutní historický střed města Hradce Králové z čehož vyplývá i ideální místo pro uspořádání nejen svatební hostiny, ale i oslav jiného typu jako křtiny, promoce a jiná životní jubilea. Svatební hostiny jsou pořádány v salonku spojeném s exkluzivní terasou.svatební tabule

Tyto prostory jsou separovány od běžného provozu restaurace "Pod věží", která se nachází v přízemí, což zaručuje nikým nerušený průběh hostiny. Velikost salonku je uzpůsobena pro 30 osob, které sedí kolem jedné tabule. V případě domluvy je po skončení hostiny možná adaptace na taneční parket a zbytek místnosti pro posezení vašich hostů.

Velkou výhodou je právě terasa, která v letních měsících poskytne příjemné zchlazení a odpočinek. Vždyť, kdo by neocenil výhled z terasy v prvním patře hotelu, která je bezprostředně spjata s Chrámem Svatého Ducha, Bílou věží a Kaplí Svatého Klimenta, na které je za nočního osvětlení nezapomenutelný výhled.

Doprava na letiště

V zájmu zkvalitnění služeb hotelu Vacek  "Pod Věží" jsme pro vás připravili možnost objednání autodopravy z a na letiště, ať už v Praze (letiště Václava Havla) nebo Pardubicích. Za tímto účelem jsme pořídili komfortní automobil Mercedes Viano, který pohodlně odveze až 6 osob i se zavazadly.

Pro cyklisty také nabízíme přepravu zavazadel z a do našeho hotelu.

Tato služba musí být sjednána v průběhu rezervace pokojů, popřípadě nejpozději 7 dní před plánovaným příjezdem.

Cena této služby je 2500,- Kč

Rezervace

 

HOTEL VACEK “Pod věží”
UBYTOVÁNÍ A RESTAURACE
HRADEC KRÁLOVÉ
VELKÉ NÁMĚSTÍ 165
500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Hotel


GPS:
50°12'32.894"N,
15°49'52.619"E

RECEPCE:
Tel: +420 495 514 932
+ 420 602 583 210
Fax: + 420 495 514 932

Hotel

Email : hotel@pod-vezi.cz

 

Akceptujeme
tyto platební karty